BeschrijvingJouw toestellen aan maximale snelheid opladen
Heeft jouw smartphone, tablet of laptop een hoge laadcapaciteit? Dan heb je met de Joyroom TCG01 65W GaN Ultra een uitstekende oplader die jouw toestellen oplaadt aan maar liefst 65W! Compatibele toestellen genieten daarmee van de hoogst beschikbare laadsnelheid.
Efficiënter laden met GaN-technologie
GaN-opladers zijn krachtiger en compacter door het gebruik van Gallium Nitride. Deze technologische ontwikkeling verhoogt de capaciteit en efficiëntie van opladers ten opzichte van traditionele laders. Dankzij de intelligente chip geniet je van een optimale beveilig van je devices bij het laden. De chip voorkomt verschillende soorten overbelasting, oververhitting en kortsluiting.
3-poorts lader, geleverd met USB-C kabel
De Joyroom TCG01 65W GaN Ultra beschikt over 3 USB-poorten, waaronder 2 USB-C en 1 USB-A poort. De poorten halen afzonderlijk vermogens van 60W (USB-A) tot 65W (USB-C).
Bij gebruik van meerdere poorten blijft het totale vermogen beperkt tot 65W, waarbij de bovenste poort de hoogste vermogens behaalt. Bij deze lader wordt een 100W USB-C naar USB-C kabel geleverd met een lengte van 1,2m.
Plus- & minpunten
Laad jouw smartphone, tablet of device extreem snel op aan 65W.GaN-opladers zijn krachtiger en efficiënter dan traditionele opladers.3-poorts lader om meerdere devices simultaan te laden.De slimme chip beveiligt tegen overbelasting, oververhitting en kortsluiting.Wordt geleverd met een 100W USB-C naar USB-C kabel van 1,2m.Bij simultaan opladen is het maximale vermogen beperkt tot 65W.